فایل ورد word مقاله گزارش يک مورد نادر ليپوم ولو در يک دختر نوجوان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word مقاله گزارش يک مورد نادر ليپوم ولو در يک دختر نوجوان دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word مقاله گزارش يک مورد نادر ليپوم ولو در يک دختر نوجوان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word مقاله گزارش يک مورد نادر ليپوم ولو در يک دختر نوجوان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word مقاله گزارش يک مورد نادر ليپوم ولو در يک دختر نوجوان :


تعداد صفحات : 8

زمینه و هدف: بروز تومورهای جامد و خوش‌خیم در ناحیه ولو بسیار نادر است، این تومورها شامل فیبروما، فیبرومیوما، لیپوم، همانژیوم، نوروفیبروما و آندومتریوما می‌باشند. لیپوم شایع‌ترین توده بافت نرم مشتق از سلول‌های مزانشیمال است ولی بروز آن در ناحیه ولو بسیار نادر است. هدف از این مطالعه فایل ورد word مقاله گزارش يک مورد نادر ليپوم ولو در يک دختر نوجوان است.
معرفی بیمار: بیمار دختر مجرد 16 ساله بود که با شکایت توده ناحیه ولو که از سه سال اخیر به‌تدریج بزرگ شده بود به کلینیک زنان بیمارستان امام خمینی تهران در مهرماه 1397 مراجعه کرده بود. در معاینه توده‌ای به ابعاد 4×7 سانتیمتر در مدیال لبیا ماژور سمت راست با قوام نرم و حاشیه منظم بدون تندرنس، اریتم و ترشح و زخم مشهود بود. حین جراحی توده‌ای کپسول دار حاوی بافت زرد رنگ با قوام نرم کاملاً شبیه بافت چربی از ناحیه مذکور خارج و جهت پاتولوژی ارسال شد. بررسی پاتولوژی تشخیص لیپوم را تایید کرد.
نتیجه‌گیری: گرچه لیپوم جزء تومورهای نادر ولو مخصوصاً در سنین نوجوانی است، حذف کامل توده و اطمینان پاتولوژیک از ماهیت خوش‌خیم آن حائز اهمیت است.

لینک کمکی