فایل ورد word مقاله ارزيابي محتواي آموزشي کتاب "زبان انگليسي براي دانشجويان دندانپزشکي" از ديدگاه دانشجويان دندانپزشکي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word مقاله ارزيابي محتواي آموزشي کتاب "زبان انگليسي براي دانشجويان دندانپزشکي" از ديدگاه دانشجويان دندانپزشکي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word مقاله ارزيابي محتواي آموزشي کتاب "زبان انگليسي براي دانشجويان دندانپزشکي" از ديدگاه دانشجويان دندانپزشکي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word مقاله ارزيابي محتواي آموزشي کتاب "زبان انگليسي براي دانشجويان دندانپزشکي" از ديدگاه دانشجويان دندانپزشکي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word مقاله ارزيابي محتواي آموزشي کتاب "زبان انگليسي براي دانشجويان دندانپزشکي" از ديدگاه دانشجويان دندانپزشکي :


تعداد صفحات : 9

سابقه و هدف: نیازهای آموزشی دانشجویان، اهداف آن‌ها را از یادگیری مشخص نموده و موجب دقت بیش‌تر در برنامه‌ریزی و طراحی محتوای آموزشی می‌شود. یکی از این نیازها، دسترسی به کتاب‌های آموزشی مفید و با کیفیت است. این مطالعه به ارزیابی کتاب 'زبان انگلیسی برای دانشجویان دندانپزشکی' توسط دانشجویان دندانپزشکی در سال 1397 پرداخته است.
مواد و روش‌ها: مطالعه حاضر مطالعه‌ای توصیفی مقطعی بوده و جامعه آماری شامل کلیه دانشجویان دانشکده دندانپزشکی ساری بود که درس زبان تخصصی 1 و 2 را گذرانده بودند. ابزار مطالعه شامل پرسشنامه‌ای طراحی شده براساس مدل ارزیابی Sheldon و مدل تغییریافته کریمی و شامل 6 حیطه بود. داده‌ها توسط نرم‌افزار آماری spss ver. 24 تحلیل شدند.
یافته‌ها: در این مطالعه 123 نفر بررسی شدند. مقایسه میانگین نمرات هر یک از حیطه ها بر حسب جنس بیان داشت که تفاوت های مشاهده شده از نظر آماری معنی‌دار نبود. در حیطه های موضوعات عملی، مطالب مرتبط با اهداف درس، موضوعات زبان شناسی و ترتیب محتوای آموزشی میانگین امتیازات93/1±83/8 وامتیاز کسب شده از سوالات مربوط به مسائل مرتبط با موضوع و طرح‌بندی دروس، 86/1±93/12بود. در مجموع میزان رضایت دانشجویان نسبت به کتاب 'زبان انگلیسی برای دانشجویان دندانپزشکی 'متوسط بود.
استنتاج: به منظور افزایش یادگیری دانشجویان در تالیف کتب، ضمن توجه به ذهن اکثریت مخاطبین، کتبی با تصاویر و تمارین با اشکال مختلف و ازوسایل کمک آموزشی مثل فیلم و انیمیشن استفاده شود.

لینک کمکی