فایل ورد word مقاله گزارش ويژه: سطوح بلوغ فرايندي سازمان‌ها (گزارشي از خانه مديران)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word مقاله گزارش ويژه: سطوح بلوغ فرايندي سازمان‌ها (گزارشي از خانه مديران) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word مقاله گزارش ويژه: سطوح بلوغ فرايندي سازمان‌ها (گزارشي از خانه مديران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word مقاله گزارش ويژه: سطوح بلوغ فرايندي سازمان‌ها (گزارشي از خانه مديران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word مقاله گزارش ويژه: سطوح بلوغ فرايندي سازمان‌ها (گزارشي از خانه مديران) :


تعداد صفحات : 6

IT GOVERNANCE یا حاکمیت فناوری اطلاعات از موضوعات با اهمیتی است که پیوسته در ادبیات مدیریت ،از آن بعنوان متدولوژی در جهت رصد، اندازه گیری ، سیاستگذاری و مدیریت سازمان‌ها نام برد ه می شود .
گر چه این متدولوژی ، سالها در حوزه مالی سازمان‌ها و شرکت‌ها، مطرح و مورد استفاده قرار می گرفت ، اما به نظر می رسد نقش ابزار های IT در سیاستگذاری کلان سازمان ها یا اندازه گیری و یا رصد برنامه ریزی های سازمانی، پر رنگ تر شده است .
به عبارت بهتر شاید بتوان IT Governance را روشی دانست که به کمک آن بشود مدیریت و سیاستگذاری های سازمانی را موثر تر و بهینه تر اعماال و اجرا نمود .
به همین منظور ، خانه مدیران سازمان مدیریت صنعتی ، طی نشستی در جمع مدیران اجرایی سازمان ها، نقش حاکمیت فناوری و اطلاعات را که در هدایت و مدیریت سازمان ها نقش بسزایی دارد، مطرح نمود .
سخنران این نشست ، آقای دکتر هومن تصدیقی، مشاور حاکمیت فناوری اطلاعات شرکت اتصالات دبی بود که در این باره سخنانی ایراد کرد . با هم خلاصه ای از سخنرانی ایشان را می خوانیم .دریافت متن کامل

لینک کمکی