فایل ورد word مقاله گزارش همايش: چرخه حيات پروژه (در مرکز مطالعات بهره وري و منابع انساني مطرح شد)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word مقاله گزارش همايش: چرخه حيات پروژه (در مرکز مطالعات بهره وري و منابع انساني مطرح شد) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word مقاله گزارش همايش: چرخه حيات پروژه (در مرکز مطالعات بهره وري و منابع انساني مطرح شد)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word مقاله گزارش همايش: چرخه حيات پروژه (در مرکز مطالعات بهره وري و منابع انساني مطرح شد)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word مقاله گزارش همايش: چرخه حيات پروژه (در مرکز مطالعات بهره وري و منابع انساني مطرح شد) :


تعداد صفحات : 10

بی‌تردید اطلاعات درست و بهنگام، تاثیر بسزایی بر فرایندهای تصمیم‌گیری در پروژه‌ها دارد. چرا که سیستم‌های اطلاعات ناکارامد و نادرست و بعضاً ناقص ، موجبات در معرض خطر قرار گرفتن پروژه‌ها را فراهم می‌آورد.
بسیاری از مدیران و کارشناسان پروژه، اطلاعات دقیق و به روز را بعنوان یک منبع بسیار باارزش تلقی می‌کنند زیرا آنها را قادر می‌سازد تا تصمیمات درستی را اتخاذ نمایند. اما گاهی مشاهده می‌شود که مدیران پروژه در دریافت انواع اطلاعات که بتواند آنها را در جهت کسب موفقیت در پروژه‌های مربوط، یاری رساند، با مشکل روبرو می‌شوند زیرا اجرای یک سیستم مدیریت اطلاعات پروژه (PMIS) از روش‌های بسیار مهم جهت دستیابی به نیازهای اطلاعاتی پروژه محسوب می‌شود. باتوجه به اینکه PMIS، سیستمی است متشکل از روش‌ها و ابزارهایی در جهت جمع‌آوری، ترکیب، یکپارچه‌سازی و توزیع خروجی‌های فرایندهای مدیریت پروژه، این سیستم تمامی بخش‌های یک پروژه را از شروع تا پایان در برگرفته و شامل سیستم‌هایی از نوع خودکار و دستی می‌شود.
در همین راستا و به‌منظور مطالعه و بررسی نقش و کاربرد سیستم اطلاعات مدیریت پروژه و ارتباط آن با سایر فرایندهای مدیریت پروژه، نخستین همایش سیستم اطلاعات مدیریت پروژه (PMIS) با همت شرکت پلاک آبی در مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی برگزار شد.
این همایش با ارایه نتایج حاصل از تجارب عملی برای پیاده‌سازی PMIS در اجرای طرح‌های پروژه‌ای در کشور، مشکلات و چالشهای موجود صنایع را در این باره از طریق ارایه مقالات و سخنرانی‌ها، مورد مطالعه قرار داد.
نباید فراموش کرد که PMIS یا سیستم اطلاعات مدیریت پروژه، سیستمی است مادر فرایند کنترل که تغییرات پروژه و همه فرایندهای کنترل تغییرات را برای مدیریت محدوده، زمان، هزینه و تدارکات پروژه دربرمی‌گیرد. مدیریت پیکره‌بندی پروژه نیز بخشی از سیستم اطلاعات مدیریت پروژه به حساب می‌آید.دریافت متن کامل

لینک کمکی