فایل ورد word مقاله گزارش همايش: مديريت استراتژيک منابع انساني

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word مقاله گزارش همايش: مديريت استراتژيک منابع انساني دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word مقاله گزارش همايش: مديريت استراتژيک منابع انساني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word مقاله گزارش همايش: مديريت استراتژيک منابع انساني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word مقاله گزارش همايش: مديريت استراتژيک منابع انساني :


تعداد صفحات : 14

آسیب‌شناسی براساس درک نحوه کار سازمان پایه‌گذاری می‌شود. چارچوبهای فکری که دست‌اندرکاران تحول سازمانی برای ارزیابی سازمان به کار می‌برند، "الگوهای آسیب‌شناسی" نامیده می‌شوند. الگوهای آسیب‌شناسی در برنامه تحول سازمانی نقش تعیین‌کننده‌ای ایفا می‌کند .
با شناخت الگوهای آسیب شناسی می توان نسبت به فرهنگ سازی و نهادینه کردن یکی از آنها با توجه به مقتضیات سازمانی اقدام نمود به طوریکه با مشاهده هر گونه مشکل در سازمان با دید سیستمی و نظام مند به بررسی تعاملات میان مولفه های مختلف سازمانی پرداخت و ریشه یا ریشه های مشکل را شناخت ،به این ترتیب با اقدام اصولی و پیش گیرانه می توان عواقب زیانبار آسیب ها را به حداقل رساند.
از این رو، پژوهشگران و صاحبنظران، الگوهایی برای آسیب‌شناسی سازمانی معرفی نموده‌اند. در این الگوها، آسیب‌شناسی سازمانی از زوایای مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است. مهمترین الگوهای سازمانی عبارت‌اند از: مدل هفت بعدی ماروین وایزبورد، مدل هاریسون ومدل تحلیل سه شاخگی.
به همین منظور شرکت همایش آزما پارسیان همایشی را با نام آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی در تاریخ تیر ماه امسال در مرکز همایش های بین المللی نیایش برگزار کرد.
در این همایش برخی از مدیران، استادان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها سخنانی ایراد کردند .
نخستین سخنران این همایش، ‌آقای دکتر محمد علی محمدی مدیر طراحی و نظارت طرح سام (سامانه ارتقای مدیریت بنگاه های صنعتی ) وزارت صنعت ، معدن وتجارت و عضو هیات علمی سازمان مدیریت صنعتی بود. وی سخنان خود را در باره آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی با تاکید بر نظام ارزیابی عملکرد از دید مدیران آغاز کرد. خلاصه‌ای از سخنان ایشان را با هم می‌خوانیم:دریافت متن کامل

لینک کمکی