فایل ورد word مقاله گفت‌و‌گوي ماه: آسيب شناسي، الزامات و فرصت‌هاي مديريت پروژه

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word مقاله گفت‌و‌گوي ماه: آسيب شناسي، الزامات و فرصت‌هاي مديريت پروژه دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word مقاله گفت‌و‌گوي ماه: آسيب شناسي، الزامات و فرصت‌هاي مديريت پروژه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word مقاله گفت‌و‌گوي ماه: آسيب شناسي، الزامات و فرصت‌هاي مديريت پروژه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word مقاله گفت‌و‌گوي ماه: آسيب شناسي، الزامات و فرصت‌هاي مديريت پروژه :


تعداد صفحات : 16

پروژه، معمولاً به صورت مجموعه‌ای از فعالیت‌هایی است که برای دستیابی به منظور یا هدف خاصی صورت می‌گیرد.، می توان آن را تلاش یا فعالیتی نامید که در آن انسان یا منابع مادی یا مالی به گونه خلاقانه ای سازماندهی می شوند تا محدوده کاری مشخص و منحصر به فردی را انجام دهند. کاری با مشخصات داده شده و محدودیت های زمانی و مالی، تا بتوان به تغییرات مطلوب که از قبل به صورت کیفی و کمی مشخص شده است دست یافت. به بیانی دیگر پروژه تلاشی است که در آن، منابع (مالی، مادی، انسانی و...) برای رسیدن به تغییری سودمند به صورت جدید، سازماندهی می شوند تا محدوده یکتایی از محصول با مشخصات معین و در یک محدوده زمانی و هزینه معین برای رسیدن به تغییری مطلوب که اهداف آن به صورت کیفی و کمی مشخص شده است به دست آید. در تعریف استاندارد PMBOK نیز داریم که: پروژه فعالیتی موقت است که برای تولید یک محصول یا ارائه یک خدمت منحصر بفرد به کار می‌رود.
در رویکرد نوین «مدیریت بر مبنای پروژه»، مدیر برای اداره بهتر سازمان، فعالیت‌ها را به صورت پروژه تعریف کرده و بر انجام آنها نظارت می‌کند. علاوه‌بر این، امروز، بسیاری از سازمان‌ها، اهداف سازمان را به صورت پروژه‌های چند ماهه یا چند ساله تعریف کرده و میزان دستیابی به این اهداف را مورد ارزیابی قرار می‌دهند. برای بیان فرهنگ و ساختار و همچنین مزایا و معایب این رویکرد، می‌بایستی ابتدا پروژه و ویژگی‌ها و همچنین مراحل آن را بشناسیم.
به همین منظور، ماهنامه تدبیر، میز گرد شماره شهریور ماه خود را به موضوع مدیریت پروژه و تاثیر پروژه های اثربخش بر توسعه کشور اختصاص داده است که با دعوت از برخی کارشناسان صاحبنظر در این زمینه، وضعیت پروژه ها و مدیریت پروژه های کشور همچنین ضرورت ها، تنگناها، فرصت ها و الزامات مدیریت پروژه را مورد بررسی قرار داد.
ضمن تشکر از میهمانان شرکت کننده در این گفت و گو، شما را به مطالعه آن دعوت می کنیم.دریافت متن کامل

لینک کمکی