فایل ورد word مقاله گفت‌و‌گوي ماه: رتبه‌بندي شرکت‌هاي برتر و جايزه تعالي سازماني؛ ضرورت اقتصاد رقابتي و آينده پايدار

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word مقاله گفت‌و‌گوي ماه: رتبه‌بندي شرکت‌هاي برتر و جايزه تعالي سازماني؛ ضرورت اقتصاد رقابتي و آينده پايدار دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word مقاله گفت‌و‌گوي ماه: رتبه‌بندي شرکت‌هاي برتر و جايزه تعالي سازماني؛ ضرورت اقتصاد رقابتي و آينده پايدار  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word مقاله گفت‌و‌گوي ماه: رتبه‌بندي شرکت‌هاي برتر و جايزه تعالي سازماني؛ ضرورت اقتصاد رقابتي و آينده پايدار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word مقاله گفت‌و‌گوي ماه: رتبه‌بندي شرکت‌هاي برتر و جايزه تعالي سازماني؛ ضرورت اقتصاد رقابتي و آينده پايدار :


تعداد صفحات : 17

امروز، اغلب متخصصان صنعت و اقتصاد بر این باورند که هیچ چیز به ‌اندازه شفافیت در فضای‌ کسب‌وکار، موجب شکوفایی ‌رقابت و توسعه ‌اقتصادی‌ کشورها نیست. تجربیات جهانی‌نشان داده ‌است که رتبه‌بندی ‌شرکت‌ها براساس شاخص‌هایی‌که میزان تاثیرگذاری ‌بنگاه‌ها را به ‌اقتصاد مشخص می‌‌سازند، یکی‌از برترین رویکردها برای ‌ایجاد چنین شفافیت است. دستاورد چنین رتبه‌بندی ‌بیش از هرکس متوجه مدیران همین بنگاه‌ها می‌باشد. مدیران با استفاده ‌از نتایج رتبه‌بندی ‌وضعیت رقابتی‌خود را بهتر شناخته و راهبردهای‌ آینده شرکت‌های‌خود را با بینش عمیق‌تری ‌تعیین خواهندکرد. همچنین با ارتقای ‌برند بنگاه و تعیین میزان تاثیرگذاری‌در اقتصاد ملی‌نظر سهامداران و سایر ذی نفعان را برای‌ مشارکت برمی‌انگیزند. رتبه‌بندی ‌به سازمان‌های‌حاکمیتی‌ و سیاست‌گذاران اقتصادی ‌در تعیین روند اقتصادی‌ کشور، تشویق رقابت در بخش‌های ‌دولتی ‌و خصوصی ‌و درنهایت اجرای‌ سیاست‌های ‌اصلاحی، کمک‌های ‌ارزنده‌ای‌ می‌‌کند. سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی ‌نیز با استفاده‌از نتایج رتبه‌بندی‌ به تحلیل بازار سرمایه و شناسایی ‌فرصت‌های‌ سرمایه‌گذاری ‌پرداخته و پژوهشگران حوزه مدیریت و اقتصاد نیز می‌توانند نتایج رتبه‌بندی‌ها را به عنوان نقطه‌ آغازی ‌برای‌ مطالعه بر روی‌عوامل تاثیرگذار بر رشد یا تنزل صنایع و بنگاه‌ها تلقی‌ کنند. در این راستا ماهنامه تدبیر گفت و گوی ماه این شماره خود را به بررسی و تحلیل رتبه بندی و ارزیابی حرفه ای شرکت ها و بنگاه های صنعتی جهت شفاف سازی فضای کسب و کار کشور اختصاص داده است که با دعوت از برخی کارشناسان صاحبنظر در این حوزه ، نقش بنگاه های صنعتی و اقتصادی را در پیشرفت ملی و آینده پایدار و نیز در پایداری و شفاف سازی فضای کسب و کار کشور مورد مطالعه قرار دهند.
آنجه در پی می خوانید خلاصه ای از سخنان شرکت کنندگان در این نشست است.دریافت متن کامل

لینک کمکی