فایل ورد word مقاله مصاحبه: به همسويي کارکنان اعتقاد زيادي دارم ( مصاحبه با موسي رفان مديرعامل سابق مپنا)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word مقاله مصاحبه: به همسويي کارکنان اعتقاد زيادي دارم ( مصاحبه با موسي رفان مديرعامل سابق مپنا) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word مقاله مصاحبه: به همسويي کارکنان اعتقاد زيادي دارم ( مصاحبه با موسي رفان مديرعامل سابق مپنا)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word مقاله مصاحبه: به همسويي کارکنان اعتقاد زيادي دارم ( مصاحبه با موسي رفان مديرعامل سابق مپنا)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word مقاله مصاحبه: به همسويي کارکنان اعتقاد زيادي دارم ( مصاحبه با موسي رفان مديرعامل سابق مپنا) :


تعداد صفحات : 16

اگر مصاحبه های تدبیر را تعقیب می‌کنید، حتما به خاطر دارید که در شماره اردیبهشت‌ماه مصاحبه مفصلی با آقای مهندس پارسا مدیر عامل سابق شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا) انجام شد. در آن مصاحبه از ایشان خواستیم که از مدیر سابقشان یعنی آقای مهندس رفان زمانی را بگیرند تا تدبیر مصاحبه ای با ایشان داشته باشد. ایشان هم پذیرفتند و این زمان بعد از یکی دو هماهنگی تعیین شد و در بعد از ظهر یک روز بهاری با آقای مهندس رفان به دفتر کار جدید ایشان رفتیم و به مصاحبه با مدیر بیش از یک دهه این بنگاه تاثیرگذار نشستیم.
از عملکرد خود در مپنا دفاع می‌کند و می‌گوید درستی و به جایی تصمیمات را باید در ظرف زمانی خود سنجید. او می‌گوید نیمی از عمر کاری خود را در مپنا گذرانده و طبیعتاً احساس تعلق به این شرکت دارد. در طول مصاحبه به همسویی و هم‌نظرکردن مدیران زیرمجموعه اشاره فراوان کرده و آن را لازمه موفقیت در اجرای تصمیمات بزرگ می داند.
به این مصاحبه که حدود دو ساعت به طول انجامید توجه فرمایید:دریافت متن کامل

لینک کمکی