فایل ورد word مقاله تحـــــــول ســـــازماني از طــريق مديريــت فنــــاوري اطلاعـــــات

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word مقاله تحـــــــول ســـــازماني از طــريق مديريــت فنــــاوري اطلاعـــــات دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word مقاله تحـــــــول ســـــازماني از طــريق مديريــت فنــــاوري اطلاعـــــات  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word مقاله تحـــــــول ســـــازماني از طــريق مديريــت فنــــاوري اطلاعـــــات،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word مقاله تحـــــــول ســـــازماني از طــريق مديريــت فنــــاوري اطلاعـــــات :


تعداد صفحات : 7

آلن متولا، قائم مقام اجرایی شل، در مورد فرایند تحول مستمر و بی‌پایان این شرکت می‌گوید.
طی دهه گذشته، شل دستخوش تغییر و تحول در زمینه IT بوده است. این مهم، به‌دلیل گستردگی دامنه تغییر، آن‌هم در یکی از بزرگترین و پیچیده‌ترین سازمانهای دنیا، امری قابل توجه است. سازمانی که دارای 25 سبد محصول (پورتفولیو) کسبوکار و پذیرش تعهدات در بیش از 100 کشور جهان است. به‌گفته آلن متولا، مدیر بخش اطلاعات و قائم‌مقام شرکت، این تحول و دگرگونی در 4 فاز خلاصه می‌شود.
فاز اول، برگشت به اصول اولیه است که این امکان را فراهم میکند تا رهبران IT به‌واسطه تثبیت عملیات، ایجاد نظم در پروژه، ردیابی هزینه‌ها، کارکنان و دارایی‌ها بتوانند IT را بهتر با واحدهای کسبوکار همسو کنند. آلن متولا می‌گوید: این اصول زیربنایی برای هر تحول موفق IT ضروری است.
در فاز دوم، هزینه‌ها هدف‌گذاری و موانع آن شناسایی می‌شوند. شل زیرساخت را توجیه منطقی کرده، تعداد برنامه‌های کاربردی کسبوکار را به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای کاهش داده، رویه‌های تدارکات را بهبود بخشیده و مدیریت میکند. به‌علاوه، با به رسمیت شناختن این نکته که مذاکره واقعی با این کسبوکارها مورد نیاز است، موجب تقویت مدیریت شده و به‌منظور اداره این امر، استعدادهای رده بالا را جذب میکند.
فاز سوم، مربوط به سرمایهگذاری‌های آینده است، اعم از: نوآوری، بهبودهای کارکردی و برنامه‌های سرمایهگذاری مدت‌دار و مبتنی بر کسبوکار که رسیدن به اهداف کسبوکار را تسهیل میکند. شل به‌منظور ادغام صدها تأمین‌کننده، منبع‌یابی استراتژیک را اجرا کرده است و 11 تأمین‌کننده کلیدی را انتخاب کرده تا فعالیت‌های انتخابی خود را به آنها برون‌سپاری کند.
متولا می‌گوید: تغییر مسیر موجب تسهیل همکاری شل با تأمین‌کنندگان شده است؛ این همکاری‌ها نه‌تنها به نفع شل بلکه برای بازار و صنعت نیز بسیار نوآورانه هستند.
در حال حاضر، شل آماده حصول نتیجه و حفظ این نتایج است تا از تحقق مزایای سرمایهگذاری IT شرکت اطمینان حاصل کند. متولا در آخرین مصاحبه خود در مورد "چالش‌ها و آموخته‌های خود از IT" به شبکه مک‌کنزی گفت: «IT حتی بیشتر از قبل دارای اهمیت است و به تلاش مداوم برای تحول و بهبود چابکی به‌منظور کاراتر و رقابتی‌تر کردن کسبوکار نیاز دارد.»دریافت متن کامل

لینک کمکی