فایل ورد word بررسي رابطه کم توجهي به مقام و جايگاه معلمين و آسيب هاي فرهنگي جامعه با تاکيد بر دوره ابتدايي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word بررسي رابطه کم توجهي به مقام و جايگاه معلمين و آسيب هاي فرهنگي جامعه با تاکيد بر دوره ابتدايي دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word بررسي رابطه کم توجهي به مقام و جايگاه معلمين و آسيب هاي فرهنگي جامعه با تاکيد بر دوره ابتدايي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word بررسي رابطه کم توجهي به مقام و جايگاه معلمين و آسيب هاي فرهنگي جامعه با تاکيد بر دوره ابتدايي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word بررسي رابطه کم توجهي به مقام و جايگاه معلمين و آسيب هاي فرهنگي جامعه با تاکيد بر دوره ابتدايي :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

آسیب شناسی فرهنگی، همواره مقوله ای مهم و قابل توجه در مسیر مصون نگه داشتن جامعه و به خصوص نوجوانان و جوانان از اینگونه آسیب ها بوده است. آسیب های فرهنگی و اجتماعی به دلیل درگیر کردن کل اقشار یک جامعه، ضروری است که مورد توجه و بررسی قرار گیرند و اصولا پیشگیری از هرگونه تغییرات ارزشی، اعتقادی و فرهنگی، در سطح جامعه امری ضروری و مهم به شمار می آید. در این میان نقش معلمین در این روند بسیار مهم و اثرگذار می باشد. در نهادهای آموزشی نقشهای فراوانی وجود دارد و افراد زیادی دستاندرکار در تعلیم و تربیت هستند اما در این میان نقش معلم جلوهای خاص دارد و این به دلیل ارتباط نزدیک و رودررویی است که معلم در جریان آموزش با شاگردان برقرار می سازد. از همین رو کم توجهی به جایگاه این قشر فرهنگ ساز در جامعه می تواند عوارض و عواقب نامطلوبی در پی داشته باشد. تحقیق حاضر با هدف بررسی رابطه این دو مقوله با یکدیگر، با روش تحلیلی به بررسی رابطه کم توجهی به مقام و جایگاه معلمین و آسیب های فرهنگی جامعه پرداخته است که البته تاکید پژوهش حاضر، بر دوره ابتدایی در نظام آموزشی است.

لینک کمکی