فایل ورد word ارزيابي برآوردگر کرنل تابع بقا در صورت وابسته بودن زمان سانسور و زمان بقا با استفاده از شبيه سازي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word ارزيابي برآوردگر کرنل تابع بقا در صورت وابسته بودن زمان سانسور و زمان بقا با استفاده از شبيه سازي دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word ارزيابي برآوردگر کرنل تابع بقا در صورت وابسته بودن زمان سانسور و زمان بقا با استفاده از شبيه سازي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word ارزيابي برآوردگر کرنل تابع بقا در صورت وابسته بودن زمان سانسور و زمان بقا با استفاده از شبيه سازي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word ارزيابي برآوردگر کرنل تابع بقا در صورت وابسته بودن زمان سانسور و زمان بقا با استفاده از شبيه سازي :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

در این مقاله به مطالعات عددی در مورد برآوردگر 1KSFپرداخته می شود. برآوردگر مذکور برای سانسور وابسته در نظر گرفته شده و برآوردگر نرمال مجانبی سازگاری را برای توزیع بقای موجود در یک نمونه از داده های سانسور شده نتیجه می دهد. این روش با استفاده از مثالی در شبیه سازی داده های بقا، تبیین شده است. سپس با شبیه سازی، عملکرد برآوردگر نشان داده شده است. نتیجه حاصل مشخص می کند که برآوردگر بدست آمده، برای منحنی های بقای وابسته به سانسور به خوبی عمل می کند.

لینک کمکی