فایل ورد word طراحي آنتن فراپهن باند صفحه اي کوچک شده با پهناي باند زياد براي استفاده در سيستم هاي مخابراتي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word طراحي آنتن فراپهن باند صفحه اي کوچک شده با پهناي باند زياد براي استفاده در سيستم هاي مخابراتي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word طراحي آنتن فراپهن باند صفحه اي کوچک شده با پهناي باند زياد براي استفاده در سيستم هاي مخابراتي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word طراحي آنتن فراپهن باند صفحه اي کوچک شده با پهناي باند زياد براي استفاده در سيستم هاي مخابراتي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word طراحي آنتن فراپهن باند صفحه اي کوچک شده با پهناي باند زياد براي استفاده در سيستم هاي مخابراتي :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

در این مقاله آنتن میکرواستریپ کوچک شده ی فراپهن باند با تلفات بازگشتی کمتر از -10 دسیبل در محوده ی فرکانسی 2 گیگاهرتز تا 12 گیگاهرتز برای استفاده در حسگرهای مخابراتی مورد بررسی قرار گرفته است. آنتن پیشنهادی دارای ساختار زمین ناقص و پتچ تشعشع کننده ی دایروی است. آنتن مذکور دارای تغذیهی خط هم محور با امپدانس 50 اهم است. نتایج شبیه سازی تلفات بازگشتی این آنتن با مقدار اندازه گیری شده مطابقت دارد. این آنتن با نرم افزار HFSS (High Frequency Structure Simulator) شبیه سازی شده است. این آنتن نسبت به آنتن های پیشین کوچکتر است( ابعاد کلی آنتن به صورت 24.5mm*25.5mm*1.6mm است). این آنتن بر روی زیرلایه ای از جنس FR4 با ضریب دی الکتریک 4,3 ساخته شده است و جنس هادی های دو طرف مس است.

لینک کمکی