فایل ورد word مشروعيت يا عدم مشروعيت حضور نيروهاي خارجي در سوريه در پرتو اصول حقوق بين الملل( با تاکيد بر حضور نظامي جمهوري اسلامي ايران)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word مشروعيت يا عدم مشروعيت حضور نيروهاي خارجي در سوريه در پرتو اصول حقوق بين الملل( با تاکيد بر حضور نظامي جمهوري اسلامي ايران) دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word مشروعيت يا عدم مشروعيت حضور نيروهاي خارجي در سوريه در پرتو اصول حقوق بين الملل( با تاکيد بر حضور نظامي جمهوري اسلامي ايران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word مشروعيت يا عدم مشروعيت حضور نيروهاي خارجي در سوريه در پرتو اصول حقوق بين الملل( با تاکيد بر حضور نظامي جمهوري اسلامي ايران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word مشروعيت يا عدم مشروعيت حضور نيروهاي خارجي در سوريه در پرتو اصول حقوق بين الملل( با تاکيد بر حضور نظامي جمهوري اسلامي ايران) :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 21

چکیده مقاله:

پیش از آنکه لازم باشد درباره پدیدهای به نام داعش بحث شود، ابتدا باید تعریفی دقیق از تروریسم بیان شود تا ماهیت حقیقی این گروهک مشخص شود. در پژوهش حاضر با تکیه بر روش تحقیق توصیفی- تحلیلیابتدا0، برای شناخت ماهیت داعش، سراغ تعریف تروریسم و مفاهیم آن رفته ایم. تروریسم از جمله پدیده هایی است که تاکنون در جامعه ملل اتفاق نظری بر سر تعریف آن وجود ندارد و هر تعریف که بیان میشود از یک سری نواقص برخورادار است لذا در تعریف تروریسم باید به ذکر مصداق و ویژگی های اعمال تروریستی بسنده کرد. با روشن شدن ماهیت گروه تروریستی داعش، مشخص میشود که فعالیت این گروه تروریستی در سوریه و عراق، صلح و امنیت جهانی را در خطر جدی و باالفعل قرار میدهد. با توجه به عدم اقدام مناسب از سوی شورای امنیت که مقام تصمیمگیر و ذیصلاح در خصوص این موضوع است، ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا بدون رضایت شورای امنیت و دولت سوریه شکل میگیرد و بحران سوریه وارد مرحله جدیدی از درگیری یعنی مخاصمات مسلحانه بین المللی میشود. از طرفی با دعوت قانونی دولت سوریه از نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران، کشور ایران هم وارد این مخاصمه میشود. فلذا در این مقاله، مشروعیت حضور نیروهای ائتلاف آمریکایی و همچنین مشروعیت حضور نظامی ایران در سوریه مورد ارزیابی و تحلیل قرار میگیرد.

لینک کمکی