فایل ورد word بررسي تاثير نوسانات نرخ ارز بر بازده غير عادي سهام در صنعت محصولات چوبي در بورس اوراق بهادار تهران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word بررسي تاثير نوسانات نرخ ارز بر بازده غير عادي سهام در صنعت محصولات چوبي در بورس اوراق بهادار تهران دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word بررسي تاثير نوسانات نرخ ارز بر بازده غير عادي سهام در صنعت محصولات چوبي در بورس اوراق بهادار تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word بررسي تاثير نوسانات نرخ ارز بر بازده غير عادي سهام در صنعت محصولات چوبي در بورس اوراق بهادار تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word بررسي تاثير نوسانات نرخ ارز بر بازده غير عادي سهام در صنعت محصولات چوبي در بورس اوراق بهادار تهران :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

یکی از مهمترین بازارهای موجود در اقتصاد هر کشوری بازار مالی است که متاثر از متغیرهای اقتصادی از جمله نرخ ارز می باشد. همچنین از مهمترین مسائلی که سرمایه گذاران با آن روبرو می باشند نوسان و بی ثباتی نرخ ارز است که سبب ایجاد نوسان در بازارهای مالی می گردد. با توجه به تاثیر نوسانات قیمت دلار بر بخش های مختلف اقتصاد ایران، مانعی برای کارایی بازار بورس به شمار می رود و بر عملکرد سرمایه گذاران تاثیرگذار می باشد. لذا باید تحلیل دقیقی از تغییرات نرخ ارز بر روی بازده سهام شرکت ها صورت پذیرد. هدف این تحقیق بررسی تاثیر نوسانات نرخ ارز بر بازده غیرعادی شاخص سهام صنعت محصولات چوبی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با استفاده از مدل رگرسیون می باشد. از این رو نوسان نرخ ارز به عنوان متغیر مستقل و بازده غیر عادی در صنعت مذکور متغیر وابسته در نظر گرفته شده است. اطلاعات مورد نیاز برای دوره زمانی سالهای1391تا 1395 جمع آوری و فرضیه در مقاطع سالانه،شش ماهه و سه ماهه آزمون شده است. نتایج نشان داد نوسانات نرخ ارز هیچ گونه تاثیری بر بازده غیر عادی سهام در صنایع چوبی نداشته است. لذا کلیه فرضیات پژوهش رد گردید.

لینک کمکی