فایل ورد word مطالعه چالش هاي فراروي پدافند غيرعامل پايانه هاي نفتي کشور و ارائه راهکارهاي مناسب جهت ارتقاء و بهبود

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word مطالعه چالش هاي فراروي پدافند غيرعامل پايانه هاي نفتي کشور و ارائه راهکارهاي مناسب جهت ارتقاء و بهبود دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word مطالعه چالش هاي فراروي پدافند غيرعامل پايانه هاي نفتي کشور و ارائه راهکارهاي مناسب جهت ارتقاء و بهبود  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word مطالعه چالش هاي فراروي پدافند غيرعامل پايانه هاي نفتي کشور و ارائه راهکارهاي مناسب جهت ارتقاء و بهبود،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word مطالعه چالش هاي فراروي پدافند غيرعامل پايانه هاي نفتي کشور و ارائه راهکارهاي مناسب جهت ارتقاء و بهبود :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 23

چکیده مقاله:

هدف از این پژوهش، شناخت وضع موجود، الزمات و تعیین راهکارهای مناسب برای ارتقاء و بهبود است . تاسیسات نفت و گاز، از جمله زیرساخت های حیاتی هر کشوری به شمار می روند. هر گونه اختلال و خساراتی در این تاسیسات می تواند ضربه سنگینی به اقتصاد کشور بزند. در صورت آمادگی و مقابله به موقع در برابر حوادث، سوانح و ... باعث کم شدن و یا جلوگیری سوانح و حوادث شود. پژوهش حاضر به ارائه راهکارهای مناسب جهت ارتقاء پدافند غیرعامل پایانه های نفتی کشور می پردازد .نمونه آماری این تحقیق شامل مدیران ارشد و اجرایی و کارمندان پایانه های نفتی و سازمان های پدافند غیرعامل پایانه های نفتی و حجم نمونه به دست آمده 337 می باشد. از روش نمونه گیری تصادفی ساده بمنظور انتخاب نمونه بهره برداری شد. روش آماری مورد استفاده در این پژوهش آزمون T است. برای جمع آوری داده ها از پرسشنامه با طیف 5 رتبه ای لیکرت استفاده و آلفای کرونباخ آن 0/843 است. نتایج بدست نشان می دهد که آموزش پدافند غیرعامل یکی از مهمترین عامل هایی است که می بایست در اولویت قرار داده شود و به آن توجه ویژه شود.

لینک کمکی