فایل ورد word شناسايي عوامل بحراني موفقيت براي پياده سازي مديريت زنجيره تامين سبز در جهت پايداري شرکت هاي پروژه محور

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word شناسايي عوامل بحراني موفقيت براي پياده سازي مديريت زنجيره تامين سبز در جهت پايداري شرکت هاي پروژه محور دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word شناسايي عوامل بحراني موفقيت براي پياده سازي مديريت زنجيره تامين سبز در جهت پايداري شرکت هاي پروژه محور  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word شناسايي عوامل بحراني موفقيت براي پياده سازي مديريت زنجيره تامين سبز در جهت پايداري شرکت هاي پروژه محور،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word شناسايي عوامل بحراني موفقيت براي پياده سازي مديريت زنجيره تامين سبز در جهت پايداري شرکت هاي پروژه محور :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

امروزه سازمان ها در تلاش هستند پایداری خود را از طریق استراتژی های مختلف مانند سیستم های مدیریت محیط زیست، ناب، چابک، انعطاف پذیر، سبز، سازگاری با محیط زیست و صلاحیت برای حفظ موقعیت در محیط های پیچیده و متغیر ایجاد نمایند. در سال های اخیر، درگیری های مالی، فشارهای نظارتی و رقابتی، افزایش تقاضای مشتریان و مقررات زیست محیطی پیچیده، توجه به زنجیره های تامین پایدار را افزایش داده است. در این پژوهش به منظور شناسایی عوامل بحرانی موفقیت برای پیاده سازی مدیریت زنجیره تامین سبز در جهت پایداری، ادبیات موضوع و پیشینه تحقیق، مورد بررسی قرار گرفته و عوامل بحرانی موفقیت استخراج گردیده است. از آنجایی که مدل لوترا و همکاران (2017) به عنوان مدلی برای شناسایی عوامل بحرانی موفقیت برای پیاده سازی زنجیره تامین سبز قابل استفاده بوده و برخی عوامل را نیز در خود دارد، در این پژوهش عوامل بحرانی موفقیت شناسایی و در شش دسته کلی دسته بندی شده اند. پس از استخراج و دسته بندی عوامل به همراه تعریف آن ها در قالب پرسشنامه ای طراحی شده و در اختیار خبرگان قرار گرفت. بنا بر یافته های پژوهش سازمان ها می توانند با در اختیار قراردادن این شاخص ها برای اعضای خود، آگاهی تامین کنندگان و مدیران شرکت ها را در زمینه انتظاراتی که از آن ها در حیطه کاری می رود افزایش داده و در جهت بهبود جایگاه سازمان خود و دستیابی به درجات متعالی در حفظ محیط زیست و بکار گیری اقدامات سبز در حین انجام پروژه گام بردارد.

لینک کمکی