فایل ورد word تاثير شناخت شناسي اسلام بر کارآفريني (بررسي تحليلي و کاربرد ميداني ويژگي هاي شناخت بر کارآفرينان در ايران )

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word تاثير شناخت شناسي اسلام بر کارآفريني (بررسي تحليلي و کاربرد ميداني ويژگي هاي شناخت بر کارآفرينان در ايران ) دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word تاثير شناخت شناسي اسلام بر کارآفريني (بررسي تحليلي و کاربرد ميداني ويژگي هاي شناخت بر کارآفرينان در ايران )  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word تاثير شناخت شناسي اسلام بر کارآفريني (بررسي تحليلي و کاربرد ميداني ويژگي هاي شناخت بر کارآفرينان در ايران )،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word تاثير شناخت شناسي اسلام بر کارآفريني (بررسي تحليلي و کاربرد ميداني ويژگي هاي شناخت بر کارآفرينان در ايران ) :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 20

چکیده مقاله:

اسلام در حوزه شناخت شناسی از ابزار، منابع ، مراحل شناخت یاد کرده است و بر شناخت ناشی از وحی و فطرت تاکید کرده است. روش شناخت آیتی و عبرت آموزی را مطرح کرده است. به تعدد و تنوع ابزار و منابع شناخت توجه نموده است. به تولید مفاهیم کلی نوع اول ودوم منطقی و فلسفی در کنار مفاهیم جزئی توجه نموده است و ذهنیتی وسیع برای انسان مسلمان طراحی کرده است. کاربرد این اینگونه مباحث شناخت شناسی چگونه تحلیل و مستندسازی می شوند و چه تاثیری بر کارافرینان ایرانی می گذارد این پژوهش سعی دارد با استفاده از روش اعتبار نظریه کارشناسی استاد مطهری در حوزه شناخت دینی بهره گیرد و ویژگی های شناخت اسلامی را تحلیل و تکمیل نماید و با کاربرد آن در حوزه کارآفرینی با تکیه بر عقاید کارافرینان مسلمان ایرانی به تحلیل لوازم کاربردی آن می پردازد و تفاوت کارافرینی مبتنی بر شناخت دینی با کارآفرینی غیر آن را تبیین نماید و توصیه هائی در این زمینه بر کارافرینان ایرانی دارد.

لینک کمکی