فایل ورد word تاثير سررسيد بدهي بر ريسک افت آتي قيمت سهام با در نظر گرفتن نقش حاکميت شرکتي و عدم تقارن اطلاعاتي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word تاثير سررسيد بدهي بر ريسک افت آتي قيمت سهام با در نظر گرفتن نقش حاکميت شرکتي و عدم تقارن اطلاعاتي دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word تاثير سررسيد بدهي بر ريسک افت آتي قيمت سهام با در نظر گرفتن نقش حاکميت شرکتي و عدم تقارن اطلاعاتي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word تاثير سررسيد بدهي بر ريسک افت آتي قيمت سهام با در نظر گرفتن نقش حاکميت شرکتي و عدم تقارن اطلاعاتي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word تاثير سررسيد بدهي بر ريسک افت آتي قيمت سهام با در نظر گرفتن نقش حاکميت شرکتي و عدم تقارن اطلاعاتي :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 18

چکیده مقاله:

پژوهش حاضر به تاثیر سررسید بدهی بر ریسک افت آتی قیمت سهام شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران پرداخته است. برای این منظور، از شاخص سررسید جاری شرکتها برای اندازه گیری سررسید بدهی استفاده و شاخص های چولگی منفی بازده هفتگی سهام و ریسک افت آتی خاص- شرکت برای اندازه گیری ریسک افت آتی قیمت سهام استفاده شد. علاوه بر این، در گروه های جداگانه ای، مدلهای رگرسیونی در شرکت های دارای حاکمیت شرکتی قوی و ضعیف و شرکتهای دارای عدم تقارن اطلاعاتی بالا و پایین، مورد بررسی قرار گرفتند. جامعه آماری این پژوهش شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران میباشند که انتخاب نمونه با بهره گیری از روش حذف سیستماتیک، تعداد 156 شرکت در بازه زمانی بین سالهای 1390 تا 1394 به دست آمد. نتایج به دست آمده در پژوهش حاضر در مجموع نشان میدهد تاثیر بدهی کوتاهمدت بر ریسک افت آتی قیمت سهام در شرکتهایی با حاکمیت ضعیف تر، قوی تر میباشد و تاثیر بدهی های کوتاهمدت بر ریسک افت آتی قیمت سهام در شرکتهایی با عدم تقارن اطلاعاتی بالاتر، قویتر میباشد.

لینک کمکی