فایل ورد word بررسي فاکتورهاي موثر در افزايش وفاداري تجارت الکترونيکي با استفاده از ابزارهاي تصميم گيري چند معياره

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word بررسي فاکتورهاي موثر در افزايش وفاداري تجارت الکترونيکي با استفاده از ابزارهاي تصميم گيري چند معياره دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word بررسي فاکتورهاي موثر در افزايش وفاداري تجارت الکترونيکي با استفاده از ابزارهاي تصميم گيري چند معياره  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word بررسي فاکتورهاي موثر در افزايش وفاداري تجارت الکترونيکي با استفاده از ابزارهاي تصميم گيري چند معياره،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word بررسي فاکتورهاي موثر در افزايش وفاداري تجارت الکترونيکي با استفاده از ابزارهاي تصميم گيري چند معياره :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 17

چکیده مقاله:

به کارگیری تجارت الکترونیکی در حال حاضر یکی از مباحث داغ دنیای تجارت و اقتصاد می باشد . علت علاقه به این امر در مزایای فراوان آن است که با حذف محدودیت زمانی و مکانی ،کارایی و بهره وری را در کل سیستم اقتصادی بالا برده است. در این مقاله سعی شده است با توجه به معیارهای ارائه شده توسط محققین و شرایط حاکم بر تجارت عوامل موثر در افزایش وفاداری تجارت الکترونیکی بررسی شود .بدیهی است اجرا و پیاده سازی تمامی رویکردها مقدور نبوده و لازم است این رویکردها برای اجرا رتبه بندی شوند. لذا در این مقاله سعی شده ا ست با ا ستفاده از ابزارهای ت صمیم گیری چند معیاره و با رویکردی تلفیقی این امر تحقق یابد. این مدل تصمیم گیری چند معیاره حاصل تلفیق سه مدل DEMATEL، تحلیل شبکه ای فرآیند و VIKOR است.در انتها عوامل مهم موثر بر وفاداری تجارت الکترونیک مشتریان مشخص شده و پیشنهادهایی برای افزایش این وفاداری ارائه می شود.

لینک کمکی