فایل ورد word بررسي علل عدم استفاده گسترده از سيستم هاي فتوولتاييک در ساختمان هاي مرسوم مسکوني شهري در ايران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word بررسي علل عدم استفاده گسترده از سيستم هاي فتوولتاييک در ساختمان هاي مرسوم مسکوني شهري در ايران دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word بررسي علل عدم استفاده گسترده از سيستم هاي فتوولتاييک در ساختمان هاي مرسوم مسکوني شهري در ايران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word بررسي علل عدم استفاده گسترده از سيستم هاي فتوولتاييک در ساختمان هاي مرسوم مسکوني شهري در ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word بررسي علل عدم استفاده گسترده از سيستم هاي فتوولتاييک در ساختمان هاي مرسوم مسکوني شهري در ايران :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

ایده ی استفاده از انرژی خورشیدی در دهه ی 90میلادی نتیجه ی آگاهی بشر نسبت به مشکلات زیست محیطی، مسائل و محدودیت های انرژی فسیلی بود. محدودیت این منابع و غیرقابل تجدیدپذیر بودن آنها ، موجب گردید تا سیاست بهینه سازی مصرف انرژی در رئوس برنامه ی کاری دولت ها از جمله ایران قرار گیرد. با توجه به ظرفیت بالا و چشمگیر ایران در بهره مندی از انرژی تجدید پذیر خورشیدی وزرات نیرو در حرکتی هماهنگ و از پیش برنامه ریزی شده شروع به تبلیغ گسترده در کل کشور برای نصب پنل های خورشیدی خانگی کرد ، در پی ناکامی نسبی این طرح ، موضوع مورد مطالعه ی این مقاله را که فایل ورد word بررسي علل عدم استفاده گسترده از سيستم هاي فتوولتاييک در ساختمان هاي مرسوم مسکوني شهري در ايران است را مطرح کردیم. هدف از انجام این پژوهش یافتن علل عدم استقبال مردم از این طرح وزارت نیرو و متعاقبا عدم استفاده از سیستم های خورشیدی در ساختمان های مسکونی است. در میان این پژوهش توضیحاتی درباره ی انرژی خورشیدی ،تاریخچه استفاده ، مزایا و معایب آن همچنین مواردی در خصوص نحوه ی عملکرد ، کاربرد ، مزایا و معایب سیستم های فتوولتاییک ارائه شده و در اخر به علل عدم استقبال مردم از طرح وزارت نیرو برای استفاده از سیستم های فتوولتاییک به عنوان یک نیروگاه تولید برق خانگی وراهکارهایی منطقی ای اشاره شده است که دولت میبایست در جهت جلب اعتماد مردم به طرح به کار ببند. روش مواجهه با مساله و پژوهش و روش تحقیق، مبتنی بر مطالعات مقاله ای و اینترنتی می باشد و در میان مقاله از آمار و ارقام حاصله از منابع معتبر استفاده شده است.

لینک کمکی