فایل ورد word بررسي رابطه فرسودگي شغلي با رضايت شغلي در کارکنان ادارات آب و فاضلاب شهرستانهاي انديمشک ، دزفول و شوش

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word بررسي رابطه فرسودگي شغلي با رضايت شغلي در کارکنان ادارات آب و فاضلاب شهرستانهاي انديمشک ، دزفول و شوش دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word بررسي رابطه فرسودگي شغلي با رضايت شغلي در کارکنان ادارات آب و فاضلاب شهرستانهاي انديمشک ، دزفول و شوش  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word بررسي رابطه فرسودگي شغلي با رضايت شغلي در کارکنان ادارات آب و فاضلاب شهرستانهاي انديمشک ، دزفول و شوش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word بررسي رابطه فرسودگي شغلي با رضايت شغلي در کارکنان ادارات آب و فاضلاب شهرستانهاي انديمشک ، دزفول و شوش :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

یکی از موارد بی میلی، واپس زدگی و بروز فشار های روانی در محیط کار، عواملی است که موجب بروز و تشدید فرسودگی شغلی می شود که این امر خود موجب کاهش رضایت شغلی و بروز تغییرات منفی در نگرش،خ4لق و رفتار افراد در مواجهه با کار و همکاران می گردد. این امر می تواند سازمان را با چالش های جبران ناپذیری روبرو سازد. هدف از اجرای این پژوهش فایل ورد word بررسي رابطه فرسودگي شغلي با رضايت شغلي در کارکنان ادارات آب و فاضلاب شهرستانهاي انديمشک ، دزفول و شوش بود. نمونه آماری پژوهش شامل 200 نفر از کارکنان ادارات آب و فاضلاب که با روش نمونه گیری قضاوتی انتخاب شدند و پرسشنامه رضایت شغلی اسمیت،کندال و هالین (1969) و پرسشنامه فرسودگی شغلی مسلش((1985 در مورد آنان به اجرا درآمد. این پژوهش از نوع همبستگی بوده و نتایج این پژوهش در سطح خطای 0/05 نشان داد که بین فرسودگی شغلی و مولفه های فرسودگی شغلی خستگی عاطفی، مسخ شخصیت و عملکرد فردی با رضایت شغلی رابطه منفی و معنیداری وجود دارد.

لینک کمکی