فایل ورد word بررسي ارتباط بين نوآوري درک شده، خلاقيت و محرک هاي آنها در دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپوراهواز

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word بررسي ارتباط بين نوآوري درک شده، خلاقيت و محرک هاي آنها در دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپوراهواز دارای 37 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word بررسي ارتباط بين نوآوري درک شده، خلاقيت و محرک هاي آنها در دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپوراهواز  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word بررسي ارتباط بين نوآوري درک شده، خلاقيت و محرک هاي آنها در دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپوراهواز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word بررسي ارتباط بين نوآوري درک شده، خلاقيت و محرک هاي آنها در دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپوراهواز :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 28

چکیده مقاله:

همه سازمان ها برای ماندگاری نیازمند اندیشه های نو و نظرهای بدیع و تازه اند . افکار و نظرهای جدید ، مانند روحی در کالبد سازمان دمیده می شود و آن را از نیستی نجات می دهد . برای آنکه بتوان در دنیای متلاطم و متغیر امروز به حیات ادامه داد باید به نوآوری و خلاقیت روی آورد و ضمن شناخت تغییرات و تحولات محیط برای رویارویی با آنها پاسخ های بدیع و تازه تدارک دید و همراه تاثیرپذیری از این تحولات بر آنها تاثیر نهاد و بدان ها شکل دلخواه را داد هدف : این پژوهش با هدف بررسی ارتباط بین میزان نوآوری درک شده ،خلاقیت و محرک های آنها(انگیزش) در کارکنان معاونت توسعه و سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپوراهواز انجام شده است. بدین منظور پس از بررسی ادبیات موضوع و تنظیم فرضیات پژوهش، از دو پرسشنامه خلاقیت و نوآوری در سازمان و ابتکار ونوآوری شغلی به منظور انجام تحقیق استفاده شد. روش: روش انجام این تحقیق توصیفی-همبستگی می باشد و در انتخاب نمونه نیز با بهره گیری از جدول مورگان از روش طبقاتیاستفاده شده است. پرسشنامه های مربوطه با استفاده از نرم افزار اس پی اس اس و با استفاده از آمار توصیفی و استنباطی تحلیل شدند. یافته ها : نتایج پژوهش نشان می دهد که ارتباط معنادار و مثبتی بین میزان نوآوری درک شده ، خلاقیت و محرک های آنها در کارکنان وجود دارد. نتیجه گیری در پایان با استفاده از نتایج تحقیق، راهکارهایی برای ارتقای توانمندی خلاقیت کارکنان، ارتقای انگیزه آنها برای استفاده از نوآوری در محیط کاری و بهبود روند نوآوری در جامعه هدف و سایر مراکز مشابه ارائه شده است.

لینک کمکی