فایل ورد word ارائه مدلي براي انتخاب پروژه با استفاده از تکنيکهاي تجزيه وتحليل مولفه هاي اصلي((PCA و نرخ بازگشت سرمايه)(RORمطالعه موردي شرکت منتخب ايراني)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word ارائه مدلي براي انتخاب پروژه با استفاده از تکنيکهاي تجزيه وتحليل مولفه هاي اصلي((PCA و نرخ بازگشت سرمايه)(RORمطالعه موردي شرکت منتخب ايراني) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word ارائه مدلي براي انتخاب پروژه با استفاده از تکنيکهاي تجزيه وتحليل مولفه هاي اصلي((PCA و نرخ بازگشت سرمايه)(RORمطالعه موردي شرکت منتخب ايراني)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word ارائه مدلي براي انتخاب پروژه با استفاده از تکنيکهاي تجزيه وتحليل مولفه هاي اصلي((PCA و نرخ بازگشت سرمايه)(RORمطالعه موردي شرکت منتخب ايراني)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word ارائه مدلي براي انتخاب پروژه با استفاده از تکنيکهاي تجزيه وتحليل مولفه هاي اصلي((PCA و نرخ بازگشت سرمايه)(RORمطالعه موردي شرکت منتخب ايراني) :


سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

یکی از مسائل مشکل ساز در سازمانها و شرکتهای بزرگ و کوچک که با تعداد زیادی پروژه روبهرو هستند انتخاب پروژه از میان پروژه های امکان پذیر و اقتصادی که از اولویت بالایی برخوردارند میباشد. بنابراین ارزیابی و انتخاب پروژه از مسائل خیلی مهم است که در موفقیت و شکست پروژه نقش بسزایی دارد. در این مقاله مدلی ارائه میشود که در طی آن روشی سیستماتیک برای ارزیابی و انتخاب پروژه با توجه به یک سری معیار لازم و همینطور توجه ی ویژه به معیار اقتصادی شرح داده میشود. مدل پیشنهادی در این تحقیق از سه قسمت تشکیلشده است:-1 تعیین آلترناتیوها و معیارها -2 ارزیابی اقتصادی پروژه ها با استفاده از روش نرخ بازگشت سرمایه -3 (ROR) انتخاب بهترین پروژه با استفاده از تکنیک تجزیه وتحلیل مولفه های اصلی . (PCA)

لینک کمکی